تبلیغات
مهندسی صنایع غذایی - آیا انسان باید حشره خوار شود؟

مهندسی صنایع غذایی

Industry and Technology Food

آیا انسان باید حشره خوار شود؟


فروش میل ورم

من طرفدار حشرات نیستم. طرفدار گرم شدن جهان نیز نیستم. روزی ممکن است دارد نزدیک می شود که افراد مجبور شوند تا بین دو حشره انتخاب کنند. باید سپاسگزار نتایجی بود که اخیرا در مطالعه ای منتشر شده است که به وضوح نشان می دهد که کرم خوراکی باید به عنوان جایگزینی پایدار نسبت به شیر، مرغ یا گاو مورد توجه قرار گیرد.

بحث در مورد جنبه مثبت کرم خوراکی است: حشرات پرورشی میزان یکسانی انرژی در مقایسه با مرغ های پرورشی می گیرند و البته نسبت به گاوهای پرورشی انرژی صرف شده برای پرورش آنها به طور معنی داری کمتر است. اما مشکل واقعی زمین است: چرا کردن دام به طور فوق العاده ای هزینه بر و مخرب برای محیط است (حدود ۱۵ درصد از گازهای گلخانه ای تولید شده توسط تمدن ما به وسیله دام های پرورشی است) و این حقیقت را نیز بیفزایید که جنگل ریشه کن شده یا سوزانده می شود تا زمین  بیشتری برای چراگاه ایجاد شود که بر میزان آسیب می افزاید. برای گرفتن برابر پروتیین از آنچه که کرم خوراکی گفته می شود فقط نیاز به ۱۰ درصد از سطح زمینی دارید که برای دام به کار می رود. تقاضا برای پروتیین حیوانی انتظار می رود تقریبا تا سال ۲۰۵۰ دوبرابر شود پس یا می توانیم باقی درختان جنگل ها را نابود کنیم یا اینکه شروع به خوردن حشرات بکنیم.

خوردن حشرات به نظر می رسد برای ما کاری بی شرمانه است که ابتدائا باید به آن اعتراف کنیم اما میزان زیادی ماده وجود دارد که بشر (حتی خود آمریکایی ها) می خورد که مسلما زشت هستند. آیا تا به حال نگاهی به خرچنگ، میگو یا لابستر انداخته اید؟ منظورم این است که واقعا به صورت رده سخت پوستان در فیلم های ترسناک نگاه کرده اید پیش از آنکه آنها را قطعه قطعه کرده و گوشت آنها را بخورید؟ اگر نکرده اید بگذارید کمی به کمک شما بیایم.

انسان همه زمان ها آنها را و در اساس این حشرات زره پوش ماقبل تاریخی غول پیکر را با پنجه هایشان می خورد. انسان آنها را زنده زنده می جوشاند و همه آنها را می خورد که مانند این است که تمام گاو را برای خوردن استیک بپزید و سپس آنها را با اره برقی ببرید.

 به هر حال، کرم خوراکی از مخلوقات نسبتا بی ضرری است که می تواند برای ما و حتی کره زمین با هرطعم و مزه ای که دارد مفید باشد. پس آیا به نظرتان این دلیل خوبی است تا  قسمت بیشتری از جیره غذایی انسان به حشره خوار ی اختصاص داده شود؟


آیا انسان باید حشره خوار شود؟


Weblog Themes By Pichak

نویسندگان

تماس با ما

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :