تبلیغات
مهندسی صنایع غذایی - ماشین همبرگر سازی

مهندسی صنایع غذایی

Industry and Technology Food

ماشین همبرگر سازی

 همبرگر یها یک کسب و کار چند میلیارد دلاری در جهان دارند. در حالی که این فروشگاه ها، زنجیره و فرآیندی برای تهیه  فست فود دارند اما این فرآیندها کارآمدی یک خط تولید را ندارند و هنوز لازم است تا از نیروی کارگر استفاده شود. حرکتی که با ساخت یک وسیله شروع شده می تواند منجر به این بشود که میلیون ها جوان در اطراف جهان از کار بی کار شوند. شرکت مامنتیوم ماشینز (Momentum Machines) یک ماشین همبرگر سازی را ایجاد کرده است که ممکن است باعث تکان شدیدی در بازار فست فود شود و کار از سفارش تا آماده سازی توسط این دستگاه با سرعت صنعتی انجام شود. از اهداف شرکت ارائه دستگاه به زنجیره ای از رستوران هاست.

بر اساس گفته شرکت مامنتیوم ماشینز، برگری ها ۹ میلیارد دلار هزینه بطور سالیانه به تنهایی در ایالات متحده آمریکا می پردازند. این شرکت اشاره می کند که این ماشین می تواند برگرها را با حداقل مداخله بشر آماده سازد که نه تنها پس انداز عظیمی را در هزینه های کارگری ممکن می سازد بلکه فضای مورد نیاز برای آماده سازی برگر را در آشپزخانه کاهش می دهد و فقط به فضایی کوچک نیاز است تا این محفظه فولادی ضدزنگ برگر را بسیار ارزان تر تولید کند.

این وسیله خودکار مواد خام را در نقطه ای می گیرد و برگرها را از سویی دیگر با سرعت ۴۰۰ عدد در هر ساعت تحویل می دهد. این ماشین بسته ها را مهر و موم می کند. این شرکت مدعی است که این دستگاه از چیزی استفاده می کند که از آن به عنوان روش های لذت بخش پخت و پز یاد می شود  که پیش از این هرگز در فست فودی ها استفاده نمی شده است. فقط پس از گرفتن فست فود خودتان باید سس به کار ببرید چرا که می خواسته اند غذا تازه باشد و فرد براساس علاقه خود از سس استفاده کند.

این شرکت برنامه هایی دارد تا اولین رستوران خود را در آینده ای نزدیک بگشاید و همچنین ماشین های خود  را با استفاده از اشخاص ثالث بازاریابی کند. این شرکت رستوران ها، فروشگاه های رفاه، کامیون های مواد غذایی و ماشین های سکه ای را مورد هدف خود قرار داده است. در عین حال این وسیله هنوز دارد روی بهبود و توسعه آن کار می شود.
Weblog Themes By Pichak

نویسندگان

تماس با ما

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :